Časté otázky

Cenovo najvýhodnejší je dvojhodinový vstup „L“ za 19,- Eur. Prepočítaná cena na hodinu pri ňom vychádza 9,50,- Eur a za každú ďalšiu začatú hodinu sa dopláca iba 6,- Eur. Pri kratších vstupoch ( „S“, „M“ ) sa po prekročení času dopláca 6,- Eur už za každú ďalšiu začatú polhodinu!

V cene vstupného je plachta, uterák a vstup do priestorov wellness ( sauny, ochladzovací bazén, odpočívarne, vírivka, terasa ). Klient dopláca iba za konzumáciu v saunabare a prípadné prekročenie času.

Priebežný čas strávený vo wellness si viete skontrolovať priložením náramku k čítačke pri vstupe do wellness zóny ( viď virtuálna prehliadka ) alebo prípadne kontaktujte obsluhu.

Ku každému typu vstupu máte extra 10 minút na prezlečenie:

  • Vstup S = 30 min + 10 min = 40 min ( po prekročení doplatok 6,- Eur za každých začatých 30 min )
  • Vstup M = 60 min + 10 min = 70 min ( po prekročení doplatok 6,- Eur za každých začatých 30 min )
  • Vstup L = 120 min + 10 min = 130 min ( po prekročení doplatok 6,- Eur za každých začatých 60 min )

Ak ste u nás prvý krát, je potrebné založenie registrácie na recepcii ( meno, priezvisko a telefónne číslo ). Bez registrácie vstup nie je možný.

Tieto údaje vyžadujeme preto, aby sme v prípade potreby mohli klienta spätne kontaktovať. Bežne sa napríklad stáva, že si u nás návštevníci niečo zabudnú. Zároveň je to aj naša ochrana pre prípad nepríjemnejších záležitostí ako sú napríklad krádež alebo poškodenie majetku.

Áno, je možné platiť aj kartou. Zároveň akceptujeme aj benefitné programy MultiSport, Benefit Plus a UpBalansea. Bližšie informácie nájdete na www.treewellness.sk/cenník

Rezervácie nerobíme. Pred príchodom odporúčame skontrolovať si aktuálnu obsadenosť na www.treewellness.sk/kontakt ( číslo pred lomítkom ukazuje aktuálny počet navštevníkov vo wellness ). Pokiaľ by sa stalo, že v čase Vášho príchodu by bolo obsadené, čakanie Vám spríjemníme nealko nápojom na náš účet . Z doterajšej skúsenosti klienti čakali maximálne 15 - 20minút.

Privátny wellness neposkytujeme. Na www.treewellness.sk/kontakt si však viete overiť aktuálnu obsadenosť a pri troche šťastia viete natrafiť na čas, keď vo wellness okrem Vás nebude nikto. Platí to obzvlášť pri doobedňajších hodinách.

Vstup s dieťaťom ( 7 a viac rokov ) v sprievode s rodičom je možný. Na základe doterajších skúseností však prosíme rodičov, aby dohliadli na to, že deti nebudú svojím správaním rušiť ostatných hostí.

Áno, je to možné. Postup je nasledovný:

  1. Dohodnete si termín masáže s masérom.
  2. V deň termínu si na recepcii zakúpite dvojhodinový vstup do wellness ( vstup „L“ ) za 19,- Eur.
  3. Dostanete časový náramok.
  4. Priamo masérovi uhradíte cenu za masáž. Z tej Vám odpočíta sumu 6,- Eur ako kompenzáciu za čas, ktorý počas masáže netrávite vo wellness.
  5. Po skončení pobytu podľa časového náramku zaplatíte na recepcii za celkový čas strávený vo wellness.
  6. Takže napríklad pri celkovom dvojhodinovom pobyte ( hodina masáž, hodina wellness ) Vás bude vstup stáť reálne 13,- Eur ( 19,- Eur za vstup „L“ mínus 6,- Eur „kompenzácia“ u maséra ).